ABW

Oferta służby w ABW dla studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zaprasza studentów Wydziału Nauk Ścisłych UJK do złożenia wniosku o zatrudnienie w Agencji. Z uwagi na różnorodność realizowanych zadań, poszukiwani są absolwenci szkół wyższych wszystkich specjalności. Tak samo cenieni są absolwentów uczelni humanistycznych i językowych, jak również technicznych i przyrodniczych. Dzięki takiemu doborowi kadr prawnicy, lingwiści i politolodzy mają unikalną szansę współpracy z inżynierami (informatykami, chemikami, fizykami, elektrotechnikami czy elektronikami) przy realizacji zadań nałożonych na Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Rekrutacja jest długotrwała (ok. rok), choć nie jest absorbująca dla aplikującej osoby. Przerwy pomiędzy kolejnymi etapami rekrutacji liczone się w miesiącach. Jest to związane z terminami badań lekarskich, psychologicznych. Wszelkie informacje związane z procesem rekrutacji znajdują się na stronie https://www.abw.gov.pl/pl/nabor/94,Nabor.html

Służba w Delegaturze ABW w Radomiu lub Wydziale Zamiejscowym w Kielcach. Oczywiście możliwość służby w innych miejscach w Polsce.

Kontakt do ewentualnego złożenia akcesu:
– Radom ul. 11-go listopada 37/59
– Kielce ul. Wojska Polskiego 63