logo "Olimpiada Ortograficzna"

XLIX Olimpiada Geograficzna na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych

image                             image

XLIX Olimpiada Geograficzna                     Zawody Okręgowe II stopnia

Uprzejmie informujemy, że po raz siódmy, w 50. letniej historii geograficznych zmagań olimpijskich, zawody II stopnia odbędą się na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK w Kielcach w dniach 04-05.02.2023 r. Ich organizatorem jest kielecki Komitet Okręgowy Olimpiady Geograficznej. Do jego zadań należy przede wszystkim weryfikacja wyników zawodów I – stopnia (szkolnych) oraz organizacja zawodów II – stopnia (okręgowych). W skład Komitetu wchodzą pracownicy naukowo-dydaktyczni Instytutu Geografii i Nauk o Środowisku oraz doradcy metodyczni, a także nauczyciele geografii z naszego województwa.

Patronat honorowy nad zawodami okręgowymi XLIX Olimpiady Geograficznej objęli:

Dziekan Wydziału Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK w Kielcach
Pan dr hab. Dariusz Banaś, prof. UJK

Świętokrzyski Kurator Oświaty, Pan Kazimierz Mądzik

W imieniu Komitetu Okręgowego Olimpiady Geograficznej

Mirosław Mularczyk

image          Obraz zawierający tekstOpis wygenerowany automatycznie            image