Nabór studentów Inżynierii danych zainteresowanych szkoleniami w ramach projektu Akcelerator Rozwoju

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach realizujący projekt pn.: AKCELERATOR ROZWOJU Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Osi priorytetowej III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działania 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych na podstawie umowy nr POWR.03.05.00-00-Z212/18 zawartej z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

zaprasza studentki i studentów 4 ostatnich semestrów studiów na kierunku Inżynieria danych do udziału w szkoleniach:

1. Spójność pomiarowa w badaniach chemicznych.
  2. Jakość elementem innowacyjności. Szacowanie niepewności pomiaru w praktyce chemicznych laboratoriów badawczych.
  3. Metrologia nadzorowanie wyposażenia pomiarowego w laboratoriach.
  4. Szkolenie z jakości danych.
  5. Praktyczne data science w biznesie.
  6. Sieci neuronowe.
  7. DOE komputerowe wspomaganie planowania i analizy statystycznej badań innowacyjnych.
  8. Analiza danych korporacyjnych w systemie Statistica Enterprise.

Zasady rekrutacji na szkolenia zostały określone w Regulaminie projektu Akcelerator Rozwoju.

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w szkoleniach odbywa się poprzez złożenie wypełnionego przez studentkę/-ta Formularza zgłoszeniowego z dołączonymi dokumentami, potwierdzającymi spełnienie określonych kryteriów rekrutacji.

Zgłoszenia należy składać w sekretariacie Instytutu Fizyki (p.49, budynek A) do dnia 25.03.2022 r.

Osoba do kontaktu:

dr inż. Przemysław Ślusarczyk, e-mail: pslusarczyk@tlen.pl lub uczelniana platforma Teams

Dokumenty do pobrania:

1. Regulamin projektu